Թրամփը միանգամայն վստահ է, որ ԱՄՆ-ը կստանա Գրենլանդիան ՌԴ-ն հարվածել է Դնեպրին. կան զոհեր Դոլարի ու եվրոյի փոխարժեքները նվազել են Ո՞վ, ո՞ւմ և ո՞ւր ուղարկեց. Վահե Հովհաննիսյան Պուտինը պարգևատրել է Կիմ Չեն Ընին Կապանում Ռուսաստանի գլխավոր հյուպատոսություն բացելու հարցը քննարկման փուլում է. ԱԳՆ Զինապարտ քաղաքացիների ծանուցումները կկատարվեն նոր ընթացակարգով․ ինչ է հայտնի Երևանի և Բաքվի միջև խաղաղության համաձայնագիրը բեկումնային կլինի․ Արարատ Միրզոյան Դոլարի փոխարժեքը կայուն է. եվրոն էժանացել է Սահմանում կրակոցներ հնչում են. Ղահրամանյանը՝ Գորիսում հնչող կրակոցների մասին Արևային էներգետիկան մեկ տարվա ընթացքում աճել է գրեթե մեկ երրորդով Կենսաթոշակների բարձրացման մասին նախագիծը մերժվել է
Глава МИД Ирана посетит Армению
Глава МИД Ирана Аббас Аракчи в понедельник приедет в Ереван по приглашению армянского коллеги Арарата Мирзояна. Об этом сообщил официальный представитель МИД Ирана Эсмаил Багаи.
По словам Багаи, в ходе визита Аракчи встретится с премьер-министром Армении Николом Пашиняном, министром иностранных дел Араратом Мирзояном, другими официальными лицами.
В ходе встреч будут обсуждаться как двусторонние отношения, так и ситуация в регионе.
Սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ Ինչպե՞ս բուլինգի ենթարկված փոքրիկ Գագան գրավեց ամբողջ աշխարհը Ընտրատեղամասերի ներսում կուտակումները ոչ ճիշտ աշխատանքի հետևանքով են լինում. Հայաքվեի դիտորդՀորոսկոպ. ապրիլի գլխավոր աստղագուշակային իրադարձությունները Մասնակցությունն այն ընտրատեղամասերում է բարձր, որտեղ կան կուտակումներ և ուղղորդումներ. Ավետիք ՉալաբյանԹուրքիայում արտահերթ ընտրություններ անցկացնելու պահանջով ստորագրահավաք է սկսվելԲաց քվեարկություն, կուտակումներ, շրջիկ մեքենաներ. «ՀայաՔվեի» արձանագրած ընտրախախտումներըԻշխանության թեկնածուի թաղում կուտակումներ են. Ավետիք ՉալաբյանՄեսսիի գոլի շնորհիվ «Ինտեր Մայամի»-ն հաղթել է «Ֆիլադելֆիա»-ին Մխչյան գյուղի տներից մեկում հրդեհ է բռնկվել. այրվել է տան տանիքը և ավտոտնակում կայանած «Opel»-ըՔվեաթերթիկներից 2-րդ համարը բացակայել է. Հայաքվեի դիտորդՄիամսյակի շրջանակում շարունակում ենք ներկայացնել մեր ընկերության ուժեղ և նվիրված կանանց, ովքեր կարևոր դեր ունեն արտադրական գործընթացներում. ԶՊՄԿԹրամփը միանգամայն վստահ է, որ ԱՄՆ-ը կստանա Գրենլանդիան Արևային ֆերմաները վերածվում են արոտավայրերի. ԱՄՆ ֆերմերները շահույթ են գտնում ոչխարների արածեցման մեջ Գյումրիում չգրանցված զինվորին բերել են, որ քվեարկի. Հայաքվեի արձանագրած հերթական խախտումըԻրանի և Թուրքիայի նախագահները քննարկել են տարածաշրջանային հարցերԷրդողանն ու Ալիևը հեռախոսազրույց են ունեցել Սպանություն՝ Չարենցավանում․ կա նաև 4 վիրավոր Աշխարհի ամենաթանկարժեք խաղացողների խորհրդանշական հավաքականը՝ ըստ Transfermarkt-իՀՀ տարածքում ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են Տեսանկարահանման կարգի խախտումների արձանագրում. «ՀայաՔվե»Գյումրիում և Փարաքարում մեկնարկել են ավագանու ընտրությունները. «ՀայաՔվե»Փաստերի ստուգման կոչված հարթակում տեղ գտած մի խզբզոցի առիթով. Սամվել Ֆարմանյան ՔՊ-ն պատրաստվում է փոշիացնե՞լ 8-րդ համար Մարտուն Գրիգորյանի ձայներըՄասկն իրեն պատկանող X սոցցանցը վաճառել է իր xAI ստարտափին Մյանմայում 5,2 մագնիտուդ հզորությամբ երկրաշարժ է գրանցվել Ճամբարակում Opel Zafira-ն բախվել է քարերին և գլխիվայր շրջվել ՌԴ-ն հարվածել է Դնեպրին. կան զոհեր Այսօր տեղի է ունեցել 2025-ին Արեգակի առաջին մասնակի խավարումը ԱՄՆ-ն մինչև 10 միլիոն դոլար պարգև է խոստացել տեղեկատվության համար, որը կհանգեցնի «Հեզբոլլահ»-ի ֆինանսական մեխանիզմների խախտմանըԱրմավիրի մարզում ՎԱԶ 2106-ը վրաերթի է ենթարկել 70-ամյա հետիոտնին Նեթանյահուն «Մոսադ»-ին գաղտնի հանձնարարական է տվել. գտնել երկրներ, որոնք կհամաձայնեն ընդունել Գազայից տեղահանվելիք պաղեստինցիներին. AxiosԵրևանի սրտում այսօր բազմաթիվ մեր հայրենակիցներ, ովքեր Արցախից են տեղափոխվել Հայաստան, մասնակցում էին հանրահավաքի, որտեղ նրանց կողքին կանգնած էինք նաև մենք` երիտասարդներսԻրանի հետ կարող են վատ բաներ պատահել, եթե ԱՄՆ-ի հետ համաձայնության չգա. Թրամփ Եթե Հայաստանի Հանրապետությունը սատար չկանգնի Արցախից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին, ապա մենք կկանգնենք շատ վտանգավոր ջրբաժանի առջևՇերի «If I Could Turn Back Time» տեսահոլովակի հագուստը վաճառվել է 162,000 դոլարով Ռոմանոն արձագանքել է Ռոնալդուի և Մեսսիի՝ «Ինտեր Մայամի»-ում միասին հանդես գալու տեղեկությանը Շատ կարևոր է, որ գյումրեցիներն ու փարաքարցիները մասնակցեն ընտրություններին. Ցոլակ ԱկոպյանԹաիլանդում հզոր երկրաշարժից հետո գրանցվել է 77 հետցնցում Ռուսաստանն ակտիվանում է Հարավային Կովկասում Գյումրու քաղաքապետի ԺՊ-ն վարչական ռեսուրս է կիրառում. Արամ Պետրոսյան«Նախկին ՔՊ-ական չի լինում». վատ բեմադրություն՝ Աղազարյանի և ՔՊ-ի մասնակցությամբ «Գյումրիի երիտասարդությունն ավանդույթների պաշտպանության գործում. լայնածավալ ակցիա ընդդեմ եվրաինտեգրմանը»Բիզնեսի դեմքը. Բակուր Մելքոնյան Գնացե´ք ընտրության, խախտում տեսնելիս ահազանգեք «ՀայաՔվեին». Ավետիք ՉալաբյանԱրա Աբրահամյանին առանց պատճառաբանության ժամեր շարունակ պահել են «Զվարթնոցում» Գյումրիում ՔՊ-ն «լռության օրը» հակաքարոզչություն է անում ԶՊՄԿ-ի սոցիալական ծրագրերի շրջանակում Աճանանի մի քանի ընտանիք ջերմոցային տնտեսություն է հիմնել Արեգակնային էներգիայի ճիշտ կառավարումն օգտակար է բնության համար «Հայաքվե» ազգային քաղաքացիական միավորման Գորիսի գրասենյակը ս․ թ․ ապրիլի 4-ին կազմակերպում է վարչական հարցերով անվճար իրավական խորհրդատվություն